Świąteczna zbiórka dla biblioteki

Drodzy czytelnicy! Po raz 17 rusza akcja „Podaruj bibliotece książkę na Gwiazdkę”. Jak co roku zwracamy się z prośbą, do całej społeczności szkolnej, o pomoc w poszerzaniu naszych zbiorów. Tym razem bardzo chętnie przyjmiemy książki wydane po 2000 roku, jak również filmy (DVD), audiobooki (CD), gry planszowe, puzzle i cieszące się Waszym dużym zainteresowaniem klocki. Jeżeli macie w domu wymienione rzeczy, których już nie potrzebujecie lub robicie świąteczne porządki, to pamiętajcie o naszej zbiórce. Dajcie niechcianym rzeczom drugie życie! W bibliotece czeka na Was pudełko, do którego możecie składać dary. Akcja trwa do 12.01.2024 roku. Liczymy na Was. Pozdrawiamy i z góry dziękujemy za wszystkie prezenty dla biblioteki!