Konkurs na zakładkę do książki

Regulamin:

1. Celem konkursu jest pobudzenie weny twórczej, rozbudzenie zainteresowań czytelniczych i literackich, a także aktywizowanie uczniów oraz kształtowanie zdrowej rywalizacji i współzawodnictwa.
  2. Konkurs organizuje Biblioteka I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki
    w Myślenicach.
  3. Zadaniem konkursowym jest stworzenie zakładki do książki wykonanej dowolną techniką plastyczną, komputerową itp. Powinna być możliwie płaksa, na sztywnym papierze o wymiarach maksymalnych 21×6 cm
  4. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie szkoły.
  5. Konkurs trwa od 1 maja do 29 maja 2024 r.
  6. Prace należy składać do biblioteki do dnia 29 maja.
  7. Prace należy podpisać imieniem, nazwiskiem i klasą np. na dołączonej krateczce albo kopercie w której wnętrzu będzie zakładka.
  8. Udział w konkursie jest jednoznaczny ze zgodą na wykorzystanie pracy przez bibliotekę (m.in. jej publikacje w Internecie, wywieszeniu w gablotce).
  9. Oceniać prace będzie komisja powołana spośród nauczycieli I LO.
  10. Nagroda jest finansowana w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025.