Ważna informacja dla Maturzystów!!!

Pod takim tytułem będą ukazywały się dla Was informacje , które będziemy otrzymywać od uczelni wyższych dotyczące rekrutacji na studia .

Prosimy śledzić naszą stronę biblioteki i konto na Fb https://www.facebook.com/Biblioteka-I-LO-im-T-Ko%C5%9Bciuszki-w-My%C5%9Blenicach-275646802567036/

Dzisiaj przedstawimy :

Rekrutacja do Wydziału Sztuki PWSZ w Tarnowie

Drodzy Uczniowie i Maturzyści,

  • Wydział Sztuki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie
    zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą edukacyjną.

  • W tym roku akademickim w związku z pandemią rekrutacja bez egzaminów!
  • Dołączcie do jednego z naszych kierunków i zostańcie projektantami.

3,5-letnie studia licencjackie na kierunkach:– WZORNICTWO– GRAFIKA   Szczegóły: 
http://wydzialsztuki.pl/

Dni Otwarte Politechniki Śląskiej

Drodzy Maturzyści,

Nie możemy się spotkać w realu, spotkajmy się w sieci! Zapraszamy Was serdecznie na Dzień Otwarty Politechniki Śląskiej online. Wydarzenie odbędzie się na żywo, na kanale YouTube Politechniki Śląskiej, wystarczy kliknąć w link: https://youtu.be/yJv58TeishE

Spotykamy się 30 kwietnia o 11:00. Kilka słów do Was skieruje JM Rektor Politechniki Śląskiej, prof. Arkadiusz Mężyk, przedstawimy Wam krótko naszą Uczelnię, a szefowa Centrum Obsługi Studiów opowie jakie kierunki studiów mamy w ofercie oraz przedstawi najważniejsze zasady rekrutacji.

Nie zabraknie także naszych studentów, którzy opowiedzą Wam jak się studiuje na Politechnice Śląskiej.

Będziecie mogli także zadać nurtujące Was pytania na czacie, który potrwa godzinę od 12:00, na kanale YouTube – wystarczy, że zalogujecie się do swoich kont na YouTube.

Czekamy na Was!

Nabór do Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu

Drodzy maturzyści przesyłam Wam link z informacjami o ofercie tej uczelni: Link do materiałów wizualnych: http://www.ppuz.edu.pl/wspomnienia-pozwalaja-przetrwac.html

Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie

https://www.up.krakow.pl/uniwersytet/aktualnosci/3968-slowo-rektora-oniwersytetu-pedagogicznego-do-tegorocznych-maturzystow

Dni Otwarte Instytutu Politologii Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie

Zwracamy się do Państwa z propozycją wzięcia udziału Państwa Szkoły w Dniach Otwartych Instytutu Politologii organizowanych w ramach Ogólnouczelnianych Dni Otwartych Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, które odbędą się 21 kwietnia 2020. Szczególnie gorąco zapraszamy wszystkich Uczniów. Ze względu na szczególne okoliczności w tym roku Dni Otwarte są przeniesione do wirtualnej rzeczywistości. Pracownicy Instytutu Politologii w godzinach 16.00-18.00, 21 kwietnia 2020, będą przy komputerach by udzielić wszelkich informacji. Zapraszamy na stronę: https://www.facebook.com/IPUPKrakow/Zwracamy się też z uprzejmą prośbą o przekazanie informacji Uczniom. Mamy nadzieję, że zainteresuje Ich oferta Instytutu Politologii i będziemy mogli się z Nimi spotkać już niedługo   Tutaj znajdą Państwo wszelkie informacje związane z tym wydarzeniem organizowanym przez Uniwersytet Pedagogiczny: . https://www.facebook.com/events/655695831909294/

Wirtualny Dzień Otwarty Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie Other event in Kraków, Poland by Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie and 14 others on Tuesday, April 21 2020 with 178 people interested and 160 people… www.facebook.com

A także tutaj: https://www.up.krakow.pl/dzienotwarty/

Dzień Otwarty – Uniwersytet Pedagogiczny Drodzy Maturzyści, już 19 marca otwieramy dla Was nasze drzwi. Przed Wami szereg atrakcji – zaskakujące prezentacje, zajmujące warsztaty i interesujące wykłady, zwiedzanie Uczelni (sal oraz laboratoriów), a także spotkania z kadrą dydaktyczną i studentami. www.up.krakow.pl


Wirtualny Dzień Otwarty AGH

Zapraszamy Państwa  do wzięcia udziału w Wirtualnym Dniu Otwartym AGH, który odbędzie się 17  kwietnia 2020 roku (piątek) w godzinach 10.00-12.00.

 Wydarzenie będzie można śledzić na profilach społecznościowych:
• AGH (@AGH.Krakow; https://www.facebook.com/AGH.Krakow/),
• Dzień Otwarty AGH (https://www.facebook.com/events/165015771495883/),
• AGH dla szkół (@aghdlaszkol; https://www.facebook.com/aghdlaszkol).

W godzinach 12:00-14:00 pracownicy oraz student Wydziału Geologii,
 Geofizyki i Ochrony Środowiska AGH będą dostępni dla uczniów w celu
 udzielania odpowiedzi na ich pytania:
 • Facebook -> Messenger -> @wggios.agh lub Wydział Geologii, Geofizyki i  Ochrony Środowiska AGH (https://www.facebook.com/wggios.agh/),
 • Google Hangouts -> aghwggios@gmail.com,
 • Google Hangouts -> student.aghwggios@gmail.com.

 Podczas Wirtualnego Dnia Otwartego AGH, pracownicy Akademii
 Górniczo-Hutniczej opowiedzą o uczelni i jej wydziałach oraz przybliżą
ofertę kształcenia w AGH. Nie zabraknie filmów i prezentacji dotyczących poszczególnych jednostek uczelni, a także działających w AGH kół naukowych i organizacji studenckich.

Zapraszamy serdecznie!

Oferta edukacyjna Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

“Drodzy Maturzyści

Serdecznie zapraszamy Was  do wzięcia udziału w wydarzeniu „Studiuj na UEW”! na Facebooku (link:  https://facebook.com/events/s/studiuj-na-uew/1358258044361276/?ti=cl ). 

Znajdziecie tam informacje na temat kierunków studiów oferowanych przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu oraz poznacie zasady rekrutacji na Uczelnię.

Ponadto będziecie mogli dowiedzieć się, jak to jest mieszkać w akademiku, a także uzyskacie informacje niezbędne do szybkiego startu w życie studenckie.

Dodatkowo biorąc udział w wydarzeniu przekonacie się, że studia to nie tylko nauka, ale również bogata oferta możliwości rozwoju, jakie oferują Organizacje i liczne Programy Studenckie.

Pojawią się również webinary, na których będzie można poznać odpowiedzi na nurtujące Was pytania

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu!

Trzymamy za Was kciuki i widzimy się na UE już jesienią!

Z wyrazami szacunku, 

Samorząd Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

WIRTUALNY DZIEŃ OTWARTY UNIWERSYTETU PEDAGOGICZNEGO

21 KWIETNIA 2020 (wtorek) godz. 16:00-18:00

Drodzy Maturzyści…

w tym roku Dzień Otwarty Uniwersytetu Pedagogicznego odbędzie się w wirtualnej rzeczywistości. Czekać będą na was studenci, przedstawiciele Biura Rekrutacji i poszczególnych kierunków.

Spotkajmy się na oficjalnej stronie FB Uniwersytetu Pedagogicznego 21 kwietnia 2020 roku o godzinie 16.00

https://www.facebook.com/events/655695831909294/

Program Wirtualnego Dnia Otwartego

21 kwietnia 16:00 – 18:00

16:00    START WYDARZENIA. POWITANIE UCZESTNIKÓW PRZEZ PANIĄ PROREKTOR DS.    STUDENCKICH prof. Katarzynę Potyrałę

16:05 REKRUTACJA KROK PO KROKU.
           Spotkanie na żywo z przedstawicielem Biura Rekrutacji

17:00 STUDENT PRAWDĘ CI POWIE…
           Spotkanie na żywo z Przewodniczącą Samorządu Studenckiego

16:00 – 18:00 przedstawiciele wszystkich instytutów odpowiedzą na twoje pytania i wątpliwości

Konkursy i atrakcyjne nagrody czekają na Ciebie!

Wybór Uczelni oraz kierunku kształcenia to trudne zadanie. Jak wybrać dobrze, jak dostać się na wymarzony kierunek? Możesz już dzisiaj dołączyć do grupy UP: rekrutacja. Tam również odpowiadać będziemy na nurtujące Was pytania. 

Zapraszamy

Informacja o projekcie online dla uczniów „Twój zawód przyszłości”

Dzień dobry,
portal Aplikuj.pl wraz z partnerami prowadzi atrakcyjny konkurs dla młodzieży: Twój Zawód Przyszłości #Pracaw2030. Konkurs odbywa się w całości przez internet.

Na uczestników czekają nagrody, edukacyjne i nie tylko: – voucher wartości 1000 zł na Semestralny kurs programowania,
– voucher wartości 700 zł na profesjonalny kurs online (np. grafik, webdeveloper),
– gadżety elektroniczne i zniżki na kursy.

Konkurs Twój zawód przyszłości #pracaw2030. Zgłoszenia przez internet!
Portal aplikuj.pl ogłasza konkurs dla młodzieży ze szkół średnich, której zadaniem będzie opisanie jednego dnia z ich wymarzonej pracy w roku 2030. 10 lat to wcale nie tak dużo, jednak wiele może się zmienić… Już dziś daj się ponieść fantazji i zawalcz o cenne nagrody!
Konkurs adresowany jest do uczniów z województw małopolskiego i podkarpackiego. W formularzu zgłoszeniowym mają wypisać swoją wizję jednego dnia z wybranego zawodu przyszłości. Jak bardzo zmieni się świat? Jak wiele nowych technologii będzie dostępnych na wyciągnięcie ręki?
Co ważne, udział w konkursie jest zupełnie bezpieczny: odbywa się on wyłącznie drogą internetową. Do wygrania: kurs programowania od szkoły Giganci Programowania, ścieżka kariery online od platformy strefakursow.pl, bony i nagrody rzeczowe. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 16 maja 2020.
Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie:
https://www.aplikuj.pl/praca2030/2edycja