Rekrutacja na wyższe uczelnie

Ważna informacja dla Maturzystów!!!

Pod takim tytułem będą ukazywały się dla Was informacje , które będziemy otrzymywać od uczelni wyższych dotyczące rekrutacji na studia .

Prosimy śledzić naszą stronę biblioteki i konto na Fb https://www.facebook.com/Biblioteka-I-LO-im-T-Ko%C5%9Bciuszki-w-My%C5%9Blenicach-275646802567036/

z

REKRUTACJA I DNI OTWARTE 2023

z

Dzień Otwarty Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum.

Dzień Otwarty Wydziału odbędzie się 24 marca 2023 roku w godzinach 9.00-15.00, będzie połączony z Dniem Otwartym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Auditorium Maximum, przy ulicy Krupniczej 33 w Krakowie.

W tym roku, po raz pierwszy, będziemy Państwa gościć w trzech lokalizacjach: budynku głównym Wydziału (ul. P. Michałowskiego 12), Studium Wychowania i Sportu UJ CM ( ul. Badurskiego 19) oraz unikatowym Centrum Innowacji Edukacji Medycznej (ul. medyczna 7). Proponujemy ciekawe wykłady i pokazy z różnych specjalności w dziedzinie nauk o zdrowiu oraz spotkania z społecznością akademicką.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Dnia Otwartego na stronie http://www.wnz.cm.uj.edu.pl/.

z

Dzień Otwarty Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie 2023

W godzinach od 9.30 do 14.00 31 marca odbędą się prezentacje kierunków, warsztaty, wykłady w hali wystawowej oraz salach wykładowych w Pawilonie Sportowo-Dydaktycznym. Przewidziane zostały również stanowiska informacyjne dotyczące rekrutacji, studiów w języku angielskim, staży, praktyk, stypendiów, akademików, a także organizacji studenckich i kol naukowych.

Zapraszamy na teren Kampusu UEK przy ul. Rakowickiej 27 w Krakowie.

m

Dzień Otwarty Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej

Odbędzie się 11 maja br. na kampusie przy ul. warszawskiej 24. To okazja do zapoznania się z szeroką ofertą dydaktyczną oraz spotkania z władzami, pracownikami i studentami Wydziału.

Wydarzenie to umożliwia wysłuchanie krótkiej prezentacji, która odpowie przyszłym kandydatom na pytania „Dlaczego warto studiować n WIL?”, zapoznania się z działalnością studenckich kol naukowych oraz odwiedzenia wybranych laboratoriów badawczych.

Szczegółowy plan będzie dostępny na stronie: www.wil.pk.edu.pl

REKRUTACJA