Kartki bożonarodzeniowe

W dniach 21-22.11 i godzinach 14-16 będziemy wspólnymi siłami wykonywać kartki bożonarodzeniowe. Będą one później przekazane na cele wolontariatu szkolnego. Jeśli ktoś ma czas, chce nas wesprzeć własną pracą lub różnymi materiałami plastycznymi zapraszamy do biblioteki. Można w wyżej wyznaczonym terminie przyjść i zrobić własną kartkę lub przynieść innym uczniom rożnego rodzaju drobiazgi z których będą wykonywać swoje (kolorowy papier, kartki techniczne, naklejki, wstążki, pisaki itp.). Zapraszamy wszystkich chętnych, do wspólnego spędzenia czasu i przypominamy o możliwości wypicia cieplej herbatki w bibliotece (20-22.11).