OGŁASZAMY KONKURS KREATYWNY „BIBLIOTECZNA SOWA”

Witam! Miło mi poinformować o konkursie, jaki organizuje biblioteka z okazji Miesiąca Bibliotek Szkolnych,  „Biblioteczna Sowa”. To zabawa, która ma na celu pokazać Waszą kreatywność. Polega ona na tym, że macie ozdobić szablon sowy, który dla Was przygotowaliśmy. Technika jest dowolna. Liczymy na Wasze pomysły. Szablon konkursowy możecie pobrać w bibliotece i czytelni multimedialnej albo na stronie fb i www biblioteki. Prace należy przynosić do biblioteki od 4 do 22 października. Zwycięzców wybiorą nasi czytelnicy. Głosować będzie można za pomocą karteczek w bibliotece lub głosów elektronicznych na profilu fb. Ogłoszenie wyników nastąpi po przeliczeniu głosów 3.11.2021r. Nagrodą w konkursie jest piękny przewodnik „Bieszczady”. Bardzo prosimy o udział w konkursie i o oddawanie swoich głosów na wybraną pracę. Pozdrawiamy i czekamy na piękne i mądre sowy! A.S., I.G.

Ps. Zwycięska praca i wszystkie inne ozdobią naszą bibliotekę. A. Szymoniak