Warto przeczytać

Książka będzie na Was czekała w szkolnej bibliotece już po Waszym powrocie do szkoły

Witajcie! Mimo, że biblioteka pozostaje zamknięta do 11.10. to i tak przedstawiamy Wam dzisiaj książkę, którą możecie wypożyczyć w naszej bibliotece po powrocie do szkoły. Tym razem proponujemy Wam thriller „Złe towarzystwo” autorstwa Robyn Harding. Oto kilka słów opisu z okładki: „Szesnaste urodziny obchodzi się raz w życiu. To radosny rytuał przejścia, wkroczenia w dorosłość, ważny etap rozwoju i symboliczny koniec niewinności. Jeff i Kim Sandersowie planują z tej okazji wydać przyjęcie dla swojej córki. Hannah nigdy nie sprawiała problemów, dobrze się uczy i przyjaźni tylko z miłymi dziewczętami. Uroczystość ma być skromna: cztery najbliższe przyjaciółki, pizza, tort i seans filmowy. Co mogłoby pójść nie tak? Okazuje się, że wszystko…..”

Serdecznie zapraszam po otwarciu i życzę wszystkim zdrowia! A. Szymoniak