Nasza biblioteka czeka na swoich czytelników

Na stolikach leżą nagrody dla najlepszych maturzystów. Mam nadzieję, że im się spodobają:)

Chciałybyśmy zaprezentować Wam nieco odświeżone wnętrze naszej biblioteki i pochwalić się nowiutkim telewizorem. Planujemy zorganizować popołudnia filmowe dla wszystkich chętnych uczniów. Jak tylko warunki sanitarne na to pozwolą, to w każde środowe popołudnie będziemy wyświetlać wybrany film z naszych zbiorów. Gwarantujemy dobrą atmosferę, mięciutkie nowe krzesła, suche przekąski i ciekawy film. Czekamy jeszcze tylko na wypasioną pufę z oparciem dla najbardziej wymagających czytelników:) Już nie możemy się doczekać spotkania z Wami. Póki co zostajemy w domu i przestrzegamy wszelkim obostrzeń, no i chodzimy na spacery. Serdecznie pozdrawiam. A.S.