Wyniki konkursu „reklama książki”

Mam zaszczyt ogłosić wyniki konkursu organizowanego przez bibliotekę w dniach 2 stycznia – 8 marca 2024 r. Zadaniem było wykonanie dowolną techniką reklamę wybranej przez siebie książki. Do współzawodnictwa zgłosiło się 14 uczniów wysyłając swoje prace na adres biblioteki lub przynosząc osobiście. Komisja miała trudne zadanie, aby wybrać najlepsze. Dlatego zdecydowała się na nagrodzenie 5 prac.

Miejsce I – Klemens z kl. 4D – „Rok 1984”
Miejsce II – Maria z kl. 3D – „Anna Karenina”
Miejsce III – Oliwia kl. 4 G – „Szóstka wron”
Miejsce IV – Julia kl. 4 F – „Zdążyć przed Panem Bogiem”
Miejsce V – Julia kl. 3 D – „Przemiana”

Nagrodzonych serdecznie gratulujemy i zapraszamy do biblioteki do Pani Anity po odbiór nagród. Wszystkim dziękujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

Większość prac zostanie w najbliższych dniach zaprezentowanych w okolicach biblioteki.