Książka tygodnia

Witamy w Nowym Roku!

Rozpoczęliśmy nowy 2024 rok pełni postanowień i motywacji do zmian w naszym dotychczasowym życiu. My również mamy postanowienie, aby zapewnić Wam jeszcze więcej ciekawych i wartościowych książek, czasem też takich do chwili relaksu. Zaczynamy książkę tygodnia od felietonu Marcina Prokopa i Szymona Hołowni „Wszystko w porządku. Układamy sobie życie”. Marszałek sejmu jest obecnie niezwykle popularną osobą, również wśród młodzieży. Jeśli chcecie dowiedzieć się o nim więcej – sięgnijcie po tę książkę. Oto kilka słów o treści (opis z okładki): „Hołownia i Prokop są przyjaciółmi, ale żyją na dwóch różnych planetach. Tym razem postanowili nieco na nich posprzątać i podzielić się ze światem tym, co odkryli. W 76 pudełkach zamykają więc wszystko, co ich bawi, przeraża, zachwyca i wkurza. Kilogramy anegdot, tony bardzo osobistych wspomnień, dziesiątki ciekawostek. Hołownia przeglądając pudła Prokopa, łapał się za głowę z przerażenia. Prokop nie mógł uwierzyć, że Hołownia naprawdę lubi to, do czego się tu przyznaje, że lubi.”

A dla wszystkich miłośników obecnego Sejmu informacja, że najbliższe obrady 10.01.24r. będą oczywiście puszczone live w bibliotece. Zapraszamy! A.S.