Książka tygodnia

Tym razem książkę na weekend proponuje wam Św. Mikołaj. Chyba nikomu nie muszę jej przedstawiać. „Zanim wystygnie kawa” autorstwa Toshikazu Kawaguchi, to pierwsza część doskonałej jak na razie trylogii, a w planach są następne tomy. Ta książka, jak i jej następczynie, również w naszej bibliotece cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Dlatego przypuszczam, że bardzo szybko zniknie, nawet bez tej rekomendacji.

O czym opowiada: „Mała kawiarnia w Tokio pozwala swoim gościom na podróż w czasie. Pod warunkiem, że wrócą, zanim wystygnie kawa. W „Zanim wystygnie kawa” spotykamy cztery osoby, z których każda ma nadzieję skorzystać z tej oferty. Ktoś chce się skonfrontować z dawną miłością, ktoś powrócić do czasów sprzed utraty pamięci, zobaczyć się z siostrą, spotkać córkę, której nigdy nie było okazji poznać. Wszystko może się wydarzyć, ale pod wieloma warunkami. Najważniejszy: musisz wrócić, zanim wystygnie twoja kawa.” (opis wydawcy)

Zapraszamy po książkę i jej kolejne części, które również są dostępne w bibliotece, jeśli akurat któryś z czytelników właśnie jej nie pochłania 😉