Zbiórka herbaty

Drodzy uczniowie, bardzo nam miło, że herbatka w bibliotece cieszy się tak wielkim zainteresowaniem. Chciałybyśmy organizować ją częściej i tak kolejna jest planowana na 11-13 grudnia. Jednakże aby się odbyła potrzebna nam Wasza pomoc. Organizacja takich spotkań to spory wydatek, na który nie możemy sobie znów pozwolić, tym bardziej gdy nawet prośba o własne kubeczki nie do końca została przez większość pozytywne rozpatrzona.

Dlatego też ogłaszamy szkolną zbiórkę, na rzecz naszych herbacianych spotkań. Do pudełka przed czytelnią, możecie przynosić to co uważacie za stosowne: herbaty, cukier, sok, mieszadełka, ewentualnie kubeczki jednorazowe (choć chciałybyśmy bardziej dbać o środowisko i nalegamy, żeby każdy przynosił własny). Będzie nam bardzo milo, jeśli każdy kto poczuwa się, że skorzysta z możliwości wypicia ciepłej herbaty w bibliotece przyniósł coś od siebie.

Z góry dziękujemy i zapraszamy do biblioteki.