Podziel się swoim talentem – poezja Klemensa

Biblioteka szkolna serdecznie zaprasza chętnych uczniów, którzy zgodziliby się zaprezentować swoje prace w naszej szkole.

Propozycję kierujemy do wszystkich, którzy chcą podzielić się swoją pasją z innymi.

Jeśli macie ciekawe hobby, chętnie damy Wam przestrzeń i zajmiemy się organizacją wystawy.

Jeśli ktoś ma takie życzenie wszystko może odbyć się anonimowo.

Zapraszamy do biblioteki po więcej informacji. Osoba, która weźmie udział w tym przedsięwzięciu zostanie nagrodzona.

Jako pierwsza w skromne progi biblioteki wkroczyła poezja Waszego kolegi Klemensa. Jego twórczość możecie przeczytać i podziwiać od dziś na tablicach przed czytelnią.

Kilka słów od naszego poety:

Dobry [wybierz odpowiednią porę dnia] wszystkim czytelnikom!

Na imię mi Klemens i chodzę do klasy IV D. Kocham sport wszelkiej maści – choć głównie ten ekstremalny, kocham także muzykę i poezję zarówno przyjmować jak i tworzyć. Pisać zacząłem w wieku 10 lat i choć z początku pisałem głównie wiersze miłosne, staram się tworzyć utwory o najróżniejszej tematyce. Ciągle pracuję nad doskonaleniem moich tekstów by tworzyć nie tylko przyjemną poezję ale także taką która może komuś pomóc, zainspirować by kształtował przestrzeń dookoła siebie tak by była ona miejscem z którego nikt nigdy nie będzie chciał odchodzić. Mówię w nich także o tym co we mnie siedzi, o moich problemach, niepewnościach, o moich Everestach.

Mam nadzieję że spodoba Wam się moja twórczość. Jeśli chcielibyście się podzielić swoją opinią na temat moich wierszy, bądź po prostu o nich porozmawiać, popytać jestem zawsze na takie rozmowy otwarty!

Jeśli wolisz możesz napisać na fb  – Klemens Kopera

Ten wpis został opublikowany w kategorii biblioteka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.