Czytanie uskrzydla

Umberto Eco mawiał: „Kto czyta książki, żyje podwójnie”, z kolei Wisława Szymborska, że „Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”. Nie tylko tych dwóch wielkich pisarzy tak postrzegało świat literatury, było ich wielu. Zalet czytania też można wymieniać w nieskończoność. Nie skłamiemy stwierdzeniem, że CZYTANIE USKRZYDLA, daje moc do stawania przeciw przeciwnościom losu.

Przed biblioteką powstało miejsce, które ma Wam o tym przypominać. Skrzydła, które przez chwilę mogą stać się Waszymi, a możecie uwiecznić tę chwilę na zdjęciu. Jeśli możecie pokażcie nam je w komentarzach na fb lub Instagramie.