Podręczniki jeszcze czekają

Tegoroczny kiermasz podręczników używanych bardzo nas zaskoczył. Do biblioteki przynieśliście naprawdę wiele książek, którym zapragnęliście dać drugie życie. I bardzo słusznie, popieramy takie działanie. Nie mniej zdumiały nas kolejki do ich kupienia. mamy nadzieję, że wszyscy zarówno sprzedający jak i nabywcy są oraz będą zadowoleni. W bibliotece nadal jeszcze można cos kupić, zachęcam do zaglądania, ponieważ co chwilę pojawiają się nowe książki, nawet do klas 3 i 4 o które pytacie. Czekają na Was do 15.09 (piątku), a od 19.09 (wtorek) zapraszamy po odbiór tego co zostało i pieniędzy za sprzedane podręczniki.

Poniżej kilka zdjęć pokazujących jak dużo książek było: