Polecamy na weekend

Witajcie! Wakacje tuż tuż, zbliża się czas relaksu dla wszystkich uczniów. każdy z Was zasłużył na odpoczynek po ciężkim roku szkolnym. Zapraszamy do lektury, jako najlepszej formy relaksu. Tym razem polecamy komiks o Sherlocku pt. „Studium w różu”. Rozwiążcie zagadkę wspólnie z najsłynniejszym detektywem w historii. Oto kilka słów o fabule: „Doktor John Watson jeszcze w trakcie trwania służby wojskowej jest zmuszony opuścić Afganistan. Wraca do kraju z głębokimi ranami na ciele i duszy. Pewnego dnia jego znajomy z czasów studiów przedstawia mu kandydata na współlokatora. Dopiero co spotkanemu mężczyźnie wystarcza jedno spojrzenie, by poznać prawdę o Watsonie. Jedno spojrzenie, by dowiedzieć się o jego profesji, pobycie w Azji Środkowej, wizytach u terapeuty czy o złej relacji z pogrążonym w alkoholizmie członkiem rodziny. Ten mężczyzna to Sherlock Holmes.”

Zapraszamy do biblioteki po ten i inne komiksy z naszych zbiorów. A. Szymoniak