Podsumowanie kiermaszu

Dzień dobry! Dziś kilka słów podsumowania o trwającym w zeszłym tygodniu kiermaszu podręczników używanych. Widząc Wasze duże zainteresowanie można śmiało stwierdzić, że akcja się udała. Sprzedano mnóstwo książek do klas I, II i III oraz repetytoriów i zbiorów zadań.  Bardzo cieszymy się, że tak wielu uczniów oddało swoje stare podręczniki młodszym kolegom, którym udało się nabyć je w dużo niższych cenach niż nowe oferowane przez księgarnie.

Już dziś informuję, że w przyszłym roku, jeśli nie nastąpią jakieś specjalne okoliczności, akcję zamierzamy powtórzyć. Kochani tegoroczni maturzyści pamiętajcie o Nas i wstąpcie ze swoimi podręcznikami we wrześniu do biblioteki szkolnej.

Wszystkich sprzedających zapraszam po odbiór zarobionych pieniędzy i pozostałych książek.

Pozdrawiam.