Dzień dobry!

Wczoraj widzieliście książki jakie trafiły do nas w akcji świątecznej, jednak aby umilić Wam czas oczekiwania na ich wypożyczenie (opracowanie i przygotowanie ich ze względu na dużą ilość trochę nam zajmie) przedstawiam nowości jakie w ostatnim czasie zostały zakupione. Są to książki o które prosiliście i polecaliście. Znajdziecie wśród nich również pozycje anglojęzyczne m.in. „Duma i uprzedzenie” oraz „Czarnoksiężnik z krainy Oz”. Zainteresuje Was może również „Krew i miód”, jak również „Przewodnik po zbrodni według grzecznej dziewczynki”.

Zapraszam do wypożyczeń i odwiedzania biblioteki, jesteśmy dla Was nawet w czasie nauki zdalnej.

Pozdrawiam IG