Chcę czytać o…

Dzień dobry! Wiem jak trudne jest wybranie odpowiedniej lektury dla siebie, a wielkie zasoby bibliotek oraz księgarń niekoniecznie nam to ułatwiają. Zbiory naszej szkolnej biblioteki też nie należą do ubogich zwłaszcza jeśli chodzi o najnowsze wydawnictwa, które staramy się na bieżąco uzupełniać.

Miejska Biblioteka w Legionowie w ramach projektu stworzyła stronę internetową, która po podaniu jej kilku podstawowych danych (nie są to dane poufne i chronione przez RODO) podpowiada tytuły książek, które powinny trafić w gust czytelnika i po które warto sięgnąć. Zachęcam do wypełnienia formularza, przeszukania propozycji jakie zostaną dla Was przygotowane, a następnie zajrzenia do biblioteki w celu wyszukania wybranych tytułów.

Chcę czytać o … (www.chceczytaco.pl)

PS: Jeśli wybierzesz sobie już konkretny tytuł, a nie chcesz w czasie zdalnego nauczania przyjeżdżać do biblioteki „w ciemno”, nie wiedząc czy jest on dostępny (niestety nasz katalog komputerowy, który moglibyście przeszukać ma awarię), to zachęcam do kontaktu z nami przez Fb, Instagram, dziennik elektroniczny czy Teams. W miarę naszych możliwości odpowiemy na każde pytanie.

Pozdrawiam IG