Kiermasz książki

Dzień dobry!

Dziś spieszę do Was z informacją o nowej akcji jaka będzie miała miejsce w naszej szkolnej bibliotece. W dniach 13 i 20 października zapraszamy na kiermasz książki.

Oferta jest bardzo szeroka i obejmuje m.in. literaturę, piękną, literaturę dziecięcą, poradniki, repetytoria, tablice szkolne, książki kucharskie… Większość z dostępnego asortymentu to publikacje nadające się na prezenty świąteczne czy mikołajkowe, o których radzimy nie zapominać i zaopatrzyć się w nie wcześniej, aby oszczędzić sobie później zakupowego szaleństwa.

Tak więc, widzimy się w wyżej wymienionych dniach w godzinach od 8.30 do 15.00 na korytarzu przed biblioteką i czytelnią (za szklanymi drzwiami). Zapraszamy i liczymy na to, że każdy znajdzie cos dla siebie. IG

PS: Jeśli akcja będzie cieszyć się powodzeniem, możecie liczyć na kolejne edycje.