Uwaga maturzyści!

Zapraszamy serdecznie na Wirtualny Dzień Otwarty Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, który odbędzie się w poniedziałek 22 marca 2021 r.

Podczas wydarzenia, zaprezentowana zostanie oferta edukacyjna Uczelni, wykłady popularno-naukowe, a także możliwości rozwoju indywidualnych zainteresowań i pasji na Uczelni np. poprzez działalność w kołach naukowych, organizacjach studenckich czy zespołach artystycznych.

Przedstawione zostaną również dostępne formy wsparcia materialnego oferowane przez Uczelnię, możliwości zakwaterowania, zasady mobilności międzynarodowej, czy perspektywy zawodowe po ukończeniu studiów.

Całość programu została podzielona na bloki tematyczne: ROŚLINY, ZWIERZĘTA, ŚRODOWISKO I TECHNOLOGIA, ŻYWNOŚĆ, a także : WSPARCIE STUDENCKIE (stypendia, domy studenckie, organizacje studenckie itp.) i „ŁYK KULTURY” (zespoły artystyczne, inicjatywy itp.).

Wydarzenie odbywać się będzie na Faceboku na specjalnie do tego utworzonym wydarzeniu, do którego prowadzi link: https://fb.me/e/128rThRXh