Polecamy kolejną powieść z naszych zbiorów

Witam! Dzisiaj zaproponuję Wam jeden z hitów naszej biblioteki, To trzecia część bestsellerowej serii o mecenas Chyłce Remigiusza Mroza, a mianowicie „Rewizja”. Wczoraj pisałam Wam najpopularniejszych książkach w Polsce w 2020r. Trzeba zaznaczyć, że Remigiusz Mróz zdobył aż dwa pierwsze miejsca. To w sumie nic nadzwyczajnego patrząc na dorobek tego najpopularniejszego polskiego pisarza zeszłego roku. Pan Mróz pisze bardzo szybko i dużo książek wydaje, a każdy z jego tytułów jest bestsellerem wydawniczym. Sam pisarz jest z wykształcenia prawnikiem, co z pewnością pomogło mu przy pisaniu perypetii najsłynniejszej pani mecenas w Polsce. „Rewizja” opowiada następującą historię: „Żona i córka robotnika z Ursynowa w Warszawie giną tragicznie w niewyjaśnionych okolicznościach. Ich polisa na życie jest tak duża, że towarzystwo ubezpieczeniowe nie spieszy się z jej wypłaceniem. Ubezpieczyciel odmawia wypłaty pieniędzy twierdząc, że to robotnik sam zamordował swoją rodzinę w celu wyłudzenia odszkodowania. Prokurator stawia mu zarzuty, a on rozpoczyna walkę o uniewinnienie i własny honor. W sądzie pomaga mu prawniczka – mecenas Joanna Chyłka.” (opis z okładki).

Zapraszam do biblioteki po tę i inne książki Remigiusza Mroza. Pozdrawiam! A. Szymoniak