Powstał serial na podstawie kultowej książki „My dzieci z dworca ZOO”

Witajcie! Czy już słyszeliście informację, że niezwykle popularna wśród młodzieży książka, zostanie zekranizowana? Serial na podstawie powieści Christiane F. opowiada o lasach sześciorga nastolatków żyjących w Berlinie. Główną bohaterką jest Christiane, która mocno przeżywa rozwód rodziców. Ucieka z domu i włącza się w niezwykle intensywne życie nocne Berlina. Dołącza do grupy innych nastolatków, którzy podobnie jak ona uciekają przed swoimi problemami w używki. Nie wszystkim uda się niestety wydostać z tej pułapki. Książka jest światowym bestsellerem, przetłumaczona na ponad 30 języków i sprzedana w ponad 50 mln egzemplarzy. Premiera serialu, który składa się z 8 odcinków, już 27 lutego na jednej z platform telewizyjnych.

Wszystkich, którzy chcieliby poznać losy Christiane i jej przyjaciół zanim obejrzą serial zapraszam po książkę do naszej biblioteki.

Pozdrawiam! A. Szymoniak