Książka tygodnia

Książka czeka na Was w bibliotece

Witajcie! Na ten listopadowy tydzień przygotowaliśmy dla Was coś na odstresowanie, mianowicie książkę Jenny Han „Do wszystkich chłopców, których kochałam”. To pierwsza część cyklu, która na bazie popularności została zekranizowana. Powstał serial dostępny na jednej z platform. My mamy w swoich zbiorach kolejną część ale dziś kilka słów o początku serii: „Lara Jean ukrywa swoje listy miłosne w pudle na kapelusze, które podarowała jej mama. To nie są listy, które ktoś wysłał do niej, to ona je napisała. Jeden do każdego z chłopców, w których kiedyś się kochała. Łącznie pięć dowodów na złamane serce. Kiedy je pisze, zamyka w nich wszystkie swoje uczucia, pozwalając sobie na wyrażenie wszystkiego, czego nie odważyłaby się powiedzieć wprost. Te listy są tylko dla niej, nikt więcej nie ma prawa ich czytać. Do dnia, kiedy ktoś decyduję się wysłać je odbiorcom. Każdy z pięciu chłopców dostaje swój list, z życie miłosne Lary Jean nagle wymyka się spod kontroli”.

Zapraszamy do wypożyczeń. Przy takiej lekturze można zapomnieć o koronawirusie! A. Szymoniak