Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa!!!!

Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować Państwa, że nasza szkoła  otrzymała dotację na zakup nowości wydawniczych (w tym lektur) w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Ministerstwa Edukacji Narodowej!
Dlatego też zależy nam na tym, aby to Państwo oraz Państwa dzieci wskazały nam tytuły, po które chętnie sięgną, by je przeczytać.
Młodzież prosimy, aby przedstawiała nam swoje propozycje, wrzucając je do „Skrzynki życzeń” znajdującej się w bibliotece szkolnej.
Czekamy też na Państwa sugestie. Swoje propozycje i uwagi prosimy kierować na adres: ewarobak@interia.pl.Wszystkie Państwa listy z troską przeczytamy i z góry za nie dziękujemy.
Rezultatem wspólnych działań jakie podejmiemy, będzie rozbudzenie u młodzieży zainteresowania czytaniem. Jesteśmy przekonani, że przyjemność jaką będą dzięki temu czerpać, zostanie w nich na zawsze.
Zachęcamy, aby nasze działania śledzić na bieżąco na stronie Szkoły, w zakładce Biblioteka, oraz na facebooku – Biblioteka I LO im. T. Kościuszki w Myślenicach
Serdecznie zapraszamy do współpracy! 🙂
NPRCz