Książka na dziś

W tym tygodniu polecamy Wam pierwszą część Trylogii Husyckiej Andrzeja Sapkowskiego pt „Narrenturm”. Na pewno większość z Was zna doskonale cykl o Wiedźminie Geralcie. Jeśli już zostaliście fanami twórczości jednego z najpotrylogia-husycka-tom-1-narrenturm-b-iext44042973pularniejszych pisarzy polskich to musicie sięgnąć po kolejny bestseller tegoż autora. Oto kilka służ o treści książki: „Koniec świata w Roku Pańskim 1420 nie nastąpił. Nie nastały Dni Kary i Pomsty poprzedzające nadejście Królestwa Bożego. Nie został, choć skończyło się lat tysiąc, z więzienia swego uwolniony Szatan i nie wyszedł, by omamić narody z czterech narożników Ziemi. Nie zginęli wszyscy grzesznicy świata i przeciwnicy Boga od miecza, ognia, głodu, gradu, od kłów bestii, od żądeł skorpionów i jadu węży. Świat nie zginął i nie spłonął. Przynajmniej niecały. Ale i tak było wesoło…”

Kolejne tomy Trylogii Husyckiej „Boży Bojownicy” i „Lux Pepetua” również są dostępne w bibliotece. Zapraszamy!