Tym razem polecamy kryminał

Witajcie!

Dziś zachęcamy Was do sięgnięcia po książkę królowej polskiego kryminału, czyli Joanny Chmielewskiej. Spośród wielu książek tej autorki trudno wybrać jedną, ale dla Was, wybraliśmy „Wszystko czerwone”: Alicja, nieco roztrzepana w100306134dowa mieszkająca na przedmieściach Kopenhagi, ma mnóstwo przyjaciół i nieco mniej szczęścia. Pewien przyjemny wieczór w jej domu, spędzany w towarzystwie miłych gości, kończy się morderstwem, a tajemniczy sprawca nie zamierza poprzestać na jednej ofierze. Czy duński detektyw oryginał rozwikła tę sprawę?

Jeśli jeszcze nie znacie twórczości tej pisarki, to koniecznie musicie to zrobić! W każdej powieści oprócz zagadki kryminalnej otrzymacie wielką porcję humoru. W bibliotece znajdują się następujące książki Joanny Chmielewskiej: „2/3 sukcesu”, „Całe zdanie nieboszczyka”, „Dzikie białko”, „Klin”, „Krokodyl z kraju Karoliny”, „Lekarstwo na miłość”, „Lesio”, „Mnie zabić”, „Przeklęta bariera”, „Romans wszechczasów”, „Upiorny legat”, „Większy kawałek świata”, „Wszyscy jesteśmy podejrzani”. Zapraszamy do biblioteki!