Książka na wakacje

Drodzy czytelnicy! Zbliża się długo przez Was wyczekiwany czas odpoczynku. Nie zapomnijcie o ciekawej lektubig_144610845200rze podczas urlopu. Wakacje to mnóstwo wolnego czasu a ten warto poświęcić, choć w małej części, na czytanie ciekawej książki. My polecamy książkę Dymitra Glukhovskiego „Metro 2033”. Oto kilka słów o treści: Rok 2033. W wyniku konfliktu atomowego świat uległ zagładzie. Ocaleli tylko nieliczni, chroniący się w moskiewskim metrze, które dzięki unikalnej konstrukcji stało się najprawdopodobniej ostatnim przyczółkiem ludzkości. Na mrocznych stacjach, rozświetlanych światłami awaryjnymi i blaskiem ognisk, ludzie ci próbują wieść życie zbliżone do tego sprzed katastrofy. Tworzą mikropaństwa spajane ideologią, religią czy po prostu chronią filtrów wodnych… zawierają sojusze, toczą wojny.

Zapraszamy do biblioteki po książkę „Metro 2033” i kolejne jej części!