POLECAMY NOWOŚĆ!

Witamy!

Tym razem polecamy jedną ze świeżo zakupionych właśnie książek. Przedstawiamy Wam książkę Zygmunta Miłoszewskiego pt. „Bezcenny”.bezcenny-b-iext43250767

Co łączy zaginione arcydzieło Rafaela z największą tajemnicą XX wieku?

1945. Niemcy przegrywają wojnę. Gubernator Hans Frank ukrywa łupy, a wraz z nimi bezcenny sekret, który zapewni mu nietykalność. Skarb ginie bez śladu.

1946. Zrabowane dzieła sztuki powracają do Polski. Brakuje Portretu Młodzieńca Rafaela Santi, do dziś najcenniejszego zaginionego obrazu na świecie. W Krakowie cały czas czeka na niego pusta rama.

Współcześnie. Zofia Lorentz, urzędniczka MSZ odpowiedzialna za odzyskiwanie zaginionych zbiorów, zostaje wezwana do premiera. Rafaela namierzono, ale jedynym sposobem odzyskania bezcennego dzieła jest kradzież.

Książka, która długo gościła na listach bestsellerów czeka na Was w bibliotece. Zapraszamy!