Polecamy

Witajcie! Powoli zbliżają się Walentynki. Święto zakochanych w tym roku przypada podczas ferii zimowych naszego województwa. Dlatego już powoli zaczynamy w szkole świętować. Wybrałyśmy książkę romantyczną, która wspaniale wpisuje się w nastrój tego święta. To powieść Emily Giffin „Pierwsza przychodzi miłość”. Przeczytajcie krótki opis (okładka): „Josie i Meredith to siostry. Josie jest bezdzietną singielką. Meredith ma męża i córkę – ale żadna z nich nie jest szczęśliwa. Josie robi to, co che, a Meredith to, co należy – ale żadna z nich nie ma tego o czym marzy. Kiedyś miały brata. „Miały”, dlatego wszystko jest teraz takie pokręcone. Wydaje Ci się, że znajdziesz szczęście, spełniając swoje marzenia? A może będziesz szczęśliwa, jeśli naprawdę pokochasz? Miłość nie zawsze przychodzi pierwsza, ale jest najważniejsza.”

Zapraszamy do biblioteki, tu znajdziecie mnóstwo romantycznych książek. A dla tych, którzy chcą wybrać się na randkę w ciemno – od poniedziałku czekają niespodzianki. Świętujcie z nami Walentynki! Zapraszamy! A.S.