Polecamy na weekend

Witajcie! Kolejna książka z naszych zbiorów poleca się do czytania pod kocykiem. Proponujemy Wam tym razem książkę popularno-naukową. To „Nic bardziej mylnego” autorstwa Radka Kotarskiego. Poznajcie krótki opis treści (opis z okładki). „Radek Kotarski rozprawia się z najbardziej rozpowszechnionymi mitami. W nowym Odświeżonym wydaniu bestsellerowej książki, wziął na warsztat 8 zupełnie nowych wątków…Dzięki tej książce w porę zareagujesz, gdy ktoś w Twojej obecności będzie powtarzał nieprawdziwe informacje; będziesz się świetnie bawić obalając mity, które słyszymy od dziecka; nauczysz się krytycznie patrzeć na otaczające nas wiadomości; dostaniesz zestaw arcyciekawych tematów do rozmów ze znajomymi i rodziną; nie będziesz więcej powielać mitów, które bywają bardzo szkodliwe.”

Zapraszamy do biblioteki po tę i inne książki tego autora. A. Szymoniak