Książka na weekend

Witamy! Przed nami ostatni listopadowy weekend. Najlepiej spędzić go oczywiście w towarzystwie… książki. Polecamy zatem kolejny tytuł z naszych zbiorów. To powieść o wojennej miłości i rzeczywistości tamtego okresu. „Narzeczona z powstania” Magdy Knedler to wyjątkowa opowieść o wojennych losach babci autorki. Przeczytajcie krótki opis fabuły: „Czerwiec 1938 roku jest wyjątkowo ciepły. Maria czuje, że rozpiera ją energia i młodość. Spotyka się ze swoją pierwszą miłością. Beztroskie marzenia i plany brutalnie przerywa wybuch wojny. Gdy odnajdują się po długiej rozłące, starają się nadrobić stracony czas. W Warszawie wybucha powstanie. Podczas akcji, otoczeni przez nazistów, biorą ślub. A wkrótce zostają okrutnie rozdzieleni. Jak potoczą się losy Marii? Czy miłość w czasie wojny ma prawo istnieć?” Dowiecie się czytając powieść Magdy Knedler.

Zapraszamy do biblioteki również po inne tytułu tej autorki. Pozdrawiam. A.S.