Październik Miesiąc Bibliotek Szkolnych

Od wielu lat w październiku obchodzimy Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. To dobra okazja do przekazania Wam co planujemy w obecnym roku szkolnym, a dziać się będzie dużo.

W nadchodzących miesiącach nauki przeprowadzonych zostanie 7 konkursów czytelniczych i około bibliotecznych. Na pewno wielu z Was widziało już plakat zawieszony na naszych drzwiach, ale chcemy, żeby ta informacja dotarła do większego grona uczniów.

Przewidujemy atrakcyjne nagrody książkowe finansowane z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0.

Regulaminy i wszelkie informacje będą pojawiać się bliżej wyznaczonych terminów, ale już zapraszamy do wzięcia w nich aktywnego udziału.