Książka tygodnia

Witajcie! Dzisiaj wybrałyśmy powieść uwielbianej przez naszych czytelników autorki. To „Hopeless” Colleen Hoover. Muszę podkreślić, że to jedna z najczęściej wypożyczanych książek w naszej bibliotece. Jeśli jeszcze nie znacie tej autorki, to koniecznie zapoznajcie się z krótkim opisem fabuły: „Czasem odkrycie prawdy może odebrać nadzieję szybciej niż wiara w kłamstwa. To właśnie uświadamia sobie siedemnastoletnia Sky, kiedy spotyka Deana Holdera. Chłopak dorównuje jej złą reputacją i wzbudza w niej emocje, jakich wcześniej nie znała. w jego obecności Sky odczuwa strach i fascynację, ożywiają wspomnienia, o których wolałaby zapomnieć. Dziewczyna próbuje trzymać się na dystans – wie, że Holder oznacza jedno: kłopoty. On natomiast chce dowiedzieć się o niej jak najwięcej. Gdy Sky poznaje Deana bliżej, odkrywa, że nie jest on tym, za kogo go uważała, i że znają lepiej, niż ona sama siebie. Od tego momentu życie Sky bezpowrotnie się zmienia”. (okładka książki)

Zapraszamy wszystkich, którym spodobał się ten opis. Wypożyczcie tę lub inne tytuły tej autorki. A.S.