Czytelnia multimedialna.

Dzień dobry! Miło mi poinformować Was, że czytelnia multimedialna, po ponad roku przerwy wróciła do swoich czterech ścian. Przeszła mały remont i troszkę się zmieniła, mam nadzieję, że na lepsze.

Co znajduje się w czytelni:

Aktualna prenumerata 12 czasopism (m.in. Świat Nauki, Wiedza i Życie, Charaktery, National Geographic, Polityka, Cogito) oraz numery archiwalne wielu ciekawych periodyków. Przypominam, że czasopisma można wypożyczać na takich zasadach jak książki. Do Waszej dyspozycji jest sześć stanowisk komputerowych z dostępem do internetu w tym dwa komputery stacjonarne z drukarkami i cztery laptopy. Centrum stanowi stolik z sześcioma krzesłami do nauki własnej, kredki, mamy też na wzór biblioteki miękki i wygodny worek do siedzenia. Nadal macie dostęp do ksera oraz druków zwolnień i usprawiedliwień. Szukacie informacji o znanej osobie? W czytelni mamy obecnie bogaty zbiór encyklopedii tradycyjnych, jak również istnieją specjalne teczki, w których zbieramy wycinki z gazet na temat znanych pisarzy i nie tylko.

Zapraszamy, zawsze służymy pomocą.