Przygotowania do powrotu.

Dzień dobry! Drodzy czytelnicy. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w najbliższym czasie uda nam się wrócić do czytelni. Zanim rozlokujemy się tam znów na stale, chciałyśmy ją czymś ozdobić, aby było milej Wam w niej przebywać. Z racji faktu, że nasz kącik relaksu cieszy się powodzeniem, pomyślałyśmy, że milo nam będzie jeśli kilka osób pomaluje na przykład przez weekend kolorowanki przedstawiające regały z książkami. Gotowe szablony czekają w bibliotece, można zabrać do domu, lub spędzić czas w bibliotece i je pomalować. Na gotowe prace czekamy do wtorku (7 marca). Bardzo prosimy o pomoc, a wzory można sobie wybrać.

Pozdrawiam