Książka na weekend

Witajcie! Tym razem chcemy Was zachęcić do literatury popularno – naukowej. Sięgając po książki tego typu możecie dowiedzieć się wielu ciekawych i istotnych rzeczy w przystępny sposób oraz rozwijać swoje zainteresowania i pasje. Książka Łukasza Lamża ” Połącz kropki” wprowadzi Was do świata technologii przyszłości. Jeżeli chcecie wiedzieć jak będzie wyglądać nasze życie za 10, 20, 50 lat to koniecznie sięgnijcie po ten tytuł. Oto krótki opis z okładki: „Łukasz Lamża zabiera nas w fascynującą podróż w czasie. Z pasją opowiada o rozwoju zaawansowanych technologii, opierając się na najnowszych doniesieniach i prognozach publikowanych w literaturze naukowej. Rozprawia się z fantazjami futurologów i narzekaniami malkontentów. Wyjaśnia, jak naprawdę działają nowe technologie i jakie są perspektywy ich rozwoju.”

Dla wszystkich ciekawych nowinek technicznych i nie tylko książka czeka w bibliotece. Zapraszamy! A.S.