Książka na dłuższy weekend

Dzień dobry! Nie możemy się spotkać dziś w bibliotece, ale to nie powód, żeby nie zaproponować Wam kolejnej książki. Z okazji zbliżającego się Święta Odzyskanie Niepodległości zapraszam na opowieść z historią w tle.

„Stulecie Winnych” to powieść Ałbeny Grabowskiej, która pochłania bez reszty. Jest w tej trylogii ponadczasowość i uniwersalna prawda. Jest wreszcie wspaniała opowieść o rodzinie, której losy wpisują się w dramatyczne wydarzenia XX wieku. I trzy pary bliźniaczek. Jedna w każdym pokoleniu…

W bibliotece dostępna jest cała trylogia, po którą zachęcam sięgnąć. Wielu z Was na pewno widziało serial oparty na książce, ale zapewne zdajecie sobie sprawę, ile treści ucieka w ekranizacjach. Zapraszam więc po powrocie z nauki zdalnej do wypożyczeń.