Cogito w bibliotece

Dzień dobry! Jak na pewno wiecie biblioteka to nie tylko książki, przypominaliśmy Wam o tym już nie jeden raz. Wypożyczać możecie również czasopisma, które prenumerujemy.

Wśród nich na szczególną uwagę na pewno zasługuje „Cogito”, miesięcznik dla licealistów, przygotowujący do matury z matematyki, języka polskiego, angielskiego, historii. Porusza wiele tematów nurtujących współczesną młodzież: ekologia, depresja, decyzyjność, hejt, diety, sztuczna inteligencja. Zawiera recenzje nowości wydawniczych, muzyki, seriali i filmów na platformach streamingowych. Szeroko opisuje kierunki studiów na wszystkich uczelniach w Polsce i poza granicami. Każdy na pewno na lamach tego czasopisma znajdzie coś dla siebie.

Zapraszamy do czytelni multimedialnej do przeglądania, a jeśli któryś numer szczególnie Was zainteresuje do jego wypożyczenia. Pozdrawiam IG