Dziś klasyka kryminału

Witajcie! W tym tygodniu polecamy coś dla wielbicieli zagadek. Królowa powieści kryminalnych, czyli Agata Christie cieszy się niesłabnąca popularnością wśród naszych czytelników. Mamy sporo jej powieści, a dziś przedstawię jedną z nich. To „Noc w bibliotece”. „Skandal! W bibliotece pułkownika Bantry’ego znaleziono zwłoki młodej kobiety. Czyżby szanowany arystokrata miał jakieś mroczne tajemnice? Ofiarą jest atrakcyjna tancerka. Czy Bantry chciał pozbyć się niewygodnej kochanki? Żona pułkownika jest oburzona tymi podejrzeniami i niezwłocznie wzywa starą znajomą o niezwykłych zdolnościach śledczych – Jane Marple.” (opis z okładki)

Wypożyczcie tą książkę i odkryjcie kto jest mordercą! Zapraszam do biblioteki !

A. Szymoniak