Książka nadchodzącego tygodnia

Witajcie! Dziś przygotowałam dla Was książkę nieco innego gatunku. Jest to pozycja „Innowatorzy”, której autorem jest Walter Isaacson. To autor słynnej biografii Steve’a Jobsa. Tym razem opisał ludzi, dzięki którym jesteśmy świadkami rewolucji cyfrowej. „Jego książka to fascynująca, obejmująca ponad półtora wieku opowieść o tym, jak dochodzi do innowacji oraz jak współpraca i współdziałanie wyzwalają pokłady kreatywności, prowadząc do rewolucyjnych zmian w naszym codziennym życiu.” (Opis z okładki). Wiem, że bardzo lubicie biografie, szczególnie te współczesne. Zachęcam do lektury, gdyż ta książka na pewno wiele Was nauczy.

Pozdrawiam i zapraszam do biblioteki. A. Szymoniak