Rusza akcja „Podaruj bibliotece książkę na gwiazdkę”

W naszej szkole rusza czternasta edycja akcji „PODARUJ SWOJEJ BIBLIOTECE KSIĄŻKĘ NA GWIAZDKĘ”. Zbiórka potrwa od 01.12.2020r. do 31.01.2020r. Prosimy wszystkich miłośników literatury, a szczególnie naszych Czytelników (uczniów i nauczycieli) o książki, które wzbogacą zbiory naszej biblioteki.

Pomimo pandemii i wciąż zamkniętej szkoły w bibliotece będzie stało pudełko, do którego możecie Państwo odkładać podarowane książki. Oczywiście zapraszamy w czasie naszych dyżurów. Ze względu na panujące warunki przedłużamy akcję do końca stycznia, licząc na to że po feriach zobaczymy się wszyscy w szkole. Pozdrawiam i serdecznie dziękuję za wszystkie dary. A. Szymoniak