NOWOŚCI!!!!

Kochani Uczniowie naszej fantastycznej Szkoły!
Dzisiaj świętujemy Światowy Dzień Książki! Z tej okazji mamy dla Was masę nowości 😊 począwszy od jutra, codziennie będziemy Wam przybliżać każdą z tych pozycji, abyście mogli wybrać coś w sam raz dla siebie 🙆‍♀️📚
Pamiętajcie że weekend majowy zbliża się wielkimi krokami 👣 👣👣warto wygospodarować sobie trochę czasu na relaks z książką 
Pozdrawiamy poniedziałkowo 🙋‍31162258_1275556135909426_6780913972113103331_n🙋‍

Cooogito!

Drodzy uczniowie! Zachęcamy Was gorąco abyście zajrzeli do naszej Czytelni Czasopism! Czeka tu na Was najnowsze Cogito :) dowiecie się z niego m.in. jakie są plusy i minusy ciągle modnej Iberystyki. Poznacie ciekawe informacje o zawodzie audytora, co pomoże Wam ustalić, czy macie ku niemu predyspozycje. Będzie również małe co nieco dla użytkowników Instagrama :)

Ale przede wszystkim…
Z języka polskiego przypomnicie sobie najważniejsze informacje odnośnie Epoki Baroku
Z WOSu odbędziecie krótką powtórkę z dyplomacji
Z geografii pogłębicie swoją wiedzę o hydrosferze (bo przecież pytania o rolę wody w życiu i gospodarce człowieka często pojawiają się na maturze)
Z matematyki będziecie mieli możliwość poćwiczyć zadania maturale, by następnie zweryfikować swoje odpowiedzi korzystając z podanych rozwiązań opatrzonych komentarzem!

Będzie nam bardzo miło Was widzieć :)