Tym razem książka historyczna

Witajcie czytelnicy!

Dziś polecamy Wam HARDAnajlepszą książkę Elżbiety Cherezińskiej pt. „Harda”. Jest to opowieść o polskiej księżniczce, która bardzo pragnie zostać królową. Oto kilka słów o fabule: Świętosława od dziecka była harda. Od najmłodszych lat, wraz z bratem Bolesławem Chrobrym, uczyła się niuansów politycznej gry. Miała stać się pionkiem w układzie sojuszy swego ojca, księcia Mieszka. Jej ambicje sięgały znacznie dalej. Chciała zostać królową. Los okazał się nieprzewidywalny. W drodze na dwór męża spotkała kogoś, kto zawładnął jej sercem. Czy jest w stanie spełnić swe ambicje i kochać? Stawka jest wysoka – przyjaciele zmieniają się we wrogów, miłość w nienawiść. Sakrament w klątwę.   (źródło opis z okładki)

Zapraszamy i zachęcamy do przeczytania drugiej części „Królowa” również dostępnej w bibliotece.