Super nowości kwietnia !

Gorąco zachęcamy do wizyty w naszej bibliotece. Spośród nowych tytułów, które właśnie zakupiliśmy z pewnością znajdziecie coś dla siebie. Książki, które polecamy to: Lux Perpetua – trzecia część „trylogii husyckiej” Andrzeja Sapkowskiego; Przyjaciele mroku – czwarta część niezwykle popularnej serii Jutro; Zbuntowana i Wierna – kolejne części hitu Niezgodna; Wojna w blasku dnia – jedna części sagi fantasy Petera Bretta; Miasto popiołów – dalsza część przygód bohaterów Miasta Kości; Piter – książka składająca się na serię Universum Metro. Szczególnie polecamy tytuł „Wróć, jeśli pamiętasz”.

Wroc-jesli-pamietasz_Gayle-Forman,images_big,15,978-83-10-12845-4

Dla osób zainteresowanych historią Polski polecamy pozycję „Żołnierze Wyklęci”, a przyszłym olimpijczykom z języka polskiego pomoże z pewnością książka „Wokół Olimpiady Literatury i Języka Polskiego…”

Czekamy na Was!