Powieść na dziś

Polecamy książkę Noah’a Gordon’a „Lekarze”. Autor, w tej powieści, porusza  problemy szczególnie mu bliskie, pisząc o sztuce leczenia i etyce lekarskiej, która nie zna różnic religijnych, rasowych czy kulturowych, o miłości, kt56ba5df301a62óra może popychać do działania lub krepować, i o zwyczajnych ludziach, których powołaniem jest ratowanie ludzkiego życia. W okręgowym szpitalu amerykańskim spotykają się trzej błyskotliwi, pełni energii lekarze. Sprowadziła ich tu ambicja i oddanie szczególnej misji. Pracując w cieniu komisji, która ocenia lekarzy i może decydować o ich karierze, młodzi chirurdzy uczą się dokonywać wyboru, przyjmować porażki i zwycięstwa, godzić życie osobiste z wymaganiami, jakie stawia ich powołanie.

Zapraszamy!