Książka na nowy tydzień

Witajcie!

Tym razem przedstawiamy książkę, napisaną w formie pamiętnika, która na pewno zrobi na Was wrażenie. To „Pamiętnik narkomanki” Barpamiętnik-narkomanki-206x300bary Rosiek. Jest to zapis autentycznych przeżyć dziewczyny, dziś już kobiety, która przeszła przez piekło uzależnienia i której – jako jednej z nielicznych – udało się zwyciężyć nałóg. Oto jak o książce pisze wydawca: „Mamy nadzieję, że książka ta będzie przestrogą i pomoże zrozumieć mechanizmy i przyczyny zjawiska. Polecamy ją zarówno młodzieży, jak i rodzicom oraz wychowawcom. Choć jest to lektura często drastyczna i przygnębiająca, to wobec zagrożeń, jakie niesie narkomania – konieczna”.

Zapraszamy do biblioteki