Książka na początek roku szkolnego

Z cyklu „Polecamy” dziś przedstawiamy Wam książkę autorstwa WM. Paula Younge’a „Chata”. Oto kilka słów 100563918o fabule: Najmłodsza córka Mackenziego Allena Phillipsa, Missy, została porwana podczas rodzinnych wakacji. W opuszczonej chacie ukrytej na pustkowiach Oregonu znaleziono ślady  wskazujące na to, że została brutalnie zamordowana. Cztery lata później pogrążony w wielkim smutku Mack dostaje tajemniczy list, najwyraźniej od Boga, a w nim zaproszenie do tej właśnie chaty na weekend. Wbrew rozsądkowi Mack przybywa do chaty w zimowe popołudnie i wkracza do swojego najmroczniejszego koszmaru. To, co tam znajduje, odmienia jego życie na zawsze.

Zapraszamy do biblioteki!