Przeczytaj książkę na Majówce!

Drodzy czytelnicy! Zachęcamy do spędzenia majówki z książką. Dziś polecamy tytuł, który jest hitem w naszej bibliotece. Jest to jedna z najczęściej wypożyczanych pozygwiazd-naszych-wina-b-iext43885581cji. Poniżej kilka słów o fabule książki „Gwiazd naszych wina” John’a Green’a.

Miliony fanów, dwa lata na listach bestsellerów, a wreszcie ekranizacja. Kto by się tego spodziewał po ambitnej powieści o dwojgu młodych ludzi, którzy spotykają się w grupie wsparcia dla chorych nastolatków. Dziewczyna o imieniu Hazel, która ma szesnaście lat i nowotwór, poznaje tam Augustusa, niewiele starszego od siebie chłopaka. Ich wspólna historia nikogo nie pozostawia obojętnym.

Zapraszamy do biblioteki!