Książka na długi weekend

Witajcie! Dzisiaj polecamy dla Was książę, która pozwoli odpowiedzieć na wiele Waszych pytań. Dla wszystkich ciekawskich przygotowałyśmy pozycję „Historia wszystkiego, proste odpowiedzi na trudne pytania”. Oto krótki opis fabuły: „Czy można odpowiedzieć na wszystkie pytania świata? Z pewnością byłoby to bardzo trudne, ale czy niemożliwe? W tej książce znajdziecie właśnie mnóstwo odpowiedzi na trudne pytania z przeróżnych dziedzin, min. dotyczących historii, religii, nauki i medycyny, mody, sztuk plastycznych i architektury czy jedzenia i odżywiania się. To doskonała pozycja dla wszystkich młodych ludzi ciekawych świata, tych którzy interesują się historią, ciekawostkami ze świata kultury, medycyny czy dawnych lekarstw i używek. Sięgnij po tę książkę i zabłyśnij wiedzą na lekcji w szkole, podczas spotkań za znajomymi czy rodziną”.

Polecamy! A.S.

Ten wpis został opublikowany w kategorii biblioteka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.