Książka tygodnia

Witam! My tradycyjnie w piątek przygotowaliśmy dla Was wybraną książkę z naszych zbiorów. Tym razem wybór padł na fantastykę. Proponujemy pozycję z uniwersum STAR WARS „The Mandalorian” w adaptacji Joe Schreibera. Celowo kierujemy Wasza uwagę na ten tytuł, bo zapewne wiecie, że za parę dni rusza kolejny sezon serialu „The Mandalorian”. Dla wszystkich tych, którzy są wielbicielami świata stworzonego kiedyś przez Georga Lucasa, jest to obowiązkowa pozycja. A dla tych, którzy nie widzieli serialu świetne wprowadzenie przed seansem. Przeczytajcie opis treści: „W czasach po upadku Imperium Galaktycznego, a przed wyłowieniem się Najwyższego Porządku samotny łowca nagród, znany jedynie jako Mandalorianin, przemierza rubieże galaktyki w poszukiwaniu zleceń. Gdy jego celem okazuje się Dziecko, postanawia chronić je za wszelką cenę.” (opis z okładki)

Zapraszamy do biblioteki i Niech Moc będzie z Wami! A.S.